Marker permanentny BIC 2000, okrągła końcówka, czarny - MAK1510

Marker ekologiczny - polipropylenowa obudowa wykonana w 51% z materiałów przetworzonych. Marker z tuszem na bazie alkoholu, bezzapachowy. Bez skuwki nie wysycha przez miesiąc. Blokowana końcówka nie ugina się i nie cofa pod naciskiem. Długość linii pisania: powyżej 1000 m. Marker BIC 2000 z okrągłą akrylową końcówką - średnica końcówki 4,95 mm, szerokość linii pisania 1,7 mm. Marker BIC 2300 ze ściętą akrylową końcówką - wymiary końcówki: 3,7 x 5,5 mm, szerokość linii pisania 3,1 -5,3 mm.

Cena: Zaloguj się
PRODUKT DOSTĘPNY
Marker permanentny BIC 2000, okrągła końcówka, niebieski
Marker permanentny BIC 2000, okrągła końcówkaMarker ekologiczny - polipropylenowa obudowa wykonana w 51% z materiałów przetworzonych. Marker z tuszem na bazie alkoholu, bezzapachowy. Bez skuwki nie wysycha przez...
Kod
Kolor
Jedn.
Cena
niebieski
szt.
czarny
szt.
czerwony
szt.
zielony
szt.
komplet 4 szt.
op


Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.